Aktualności XERREX - wydarzenia, konferencje, nowości
7-8. grudnia 2017
Xerrex partnerem jesiennej konferencji Polskiej Federacji Szpitali
PFSz
Na konferencji zapoznaliśmy uczestników z problematyką bezpieczeństwa dokumentacji medycznej. W spotkaniu wzięło udział ponad 80 osób, w większości menadżerów szpitali. Wśród gości konferencji znaleźli się również Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł, Prezes NFZ Andrzej Jacyna oraz Dyrektor CSIOZ Marcin Węgrzyniak.
 
28. listopada 2017
Xerrex uczestniczy w konstruowaniu nowych urządzeń skanujących Fujitsu
skanery-fujitsu 
W dniu 28 listopada 2017 naszą firmę odwiedził zespół inżynierów PFU Limited – producenta skanerów Fujitsu. Celem wizyty były konsultacje techniczne dotyczące opracowania nowego modelu skanera dedykowanego pod potrzeby sektora opieki zdrowotnej. Pracownicy Xerrex podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu skanowania i obsługi dokumentacji. W wyniku przeprowadzonych rozmów w 2018 roku planowane jest wprowadzony na rynek nowego urządzenia optymalnie dostosowanego do potrzeb Klientów przetwarzających dokumentację z wersji papierowej na postać cyfrową.
 
12-13. października 2017
Xerrex na konferencji "Partnerstwo dla Zdrowia"
asseco-dla-zdrowia
12 – 13 października odbyła się dziesiąta, jubileuszowa edycja konferencji Partnerstwo dla Zdrowia. Poruszone przez nas tematy podczas prelekcji dotyczyły zagadnień bezpieczeństwa danych medycznych przechowywanych w formie papierowej oraz możliwości jej digitalizacji.
 
19-20. września 2017
Xerrex na konferencji "Asseco dla Zdrowia"
asseco-dla-zdrowia
Po raz kolejny Xerrex uczestniczył w organizowanej przez Asseco Poland S.A konferencji dedykowanej dla kadry informatycznej jednostek medycznych. Podobnie jak w ubiegłych latach uczestnicy spotkania na naszym stoisku mieli możliwość zapoznania się z najnowszą funkcjonalnością oprogramowania Xerrex Scan Manager Medyk, a także zgłaszania propozycji modyfikacji i rozwoju prezentowanych przez nas systemów.

16-17. czerwca 2016
"Spotkanie partnerów Asseco Poland S.A."
Spotkanie partnerów Asseco Poland S.A. to cykliczna konferencja, która w tym roku odbyła się po raz dziewiąty. Cieszymy się, że i tym razem mogliśmy wziąć udział w tak prestiżowym wydarzeniu. Podczas konferencji każdy uczestnik mógł zobaczyć jak działa Xerrex Scan Manager – system w pełni zintegrowany z rozwiązaniami medycznymi Asseco.
 
13-14. czerwca 2016
"Konferencja – Bezpieczny szpital – bezpieczny pacjent"
W dniu 13 czerwca odbyła się konferencja „Bezpieczny szpital – bezpieczny pacjent”, której partnerem była nasza firma. Tematem naszej prelekcji były „Sposoby cyfryzacji dokumentów wymagających podpisu oraz dostarczanych przez pacjenta”. Został zaprezentowany system XSM Medyk współpracujący z urządzeniami firmy Kodak.
Dziękujemy uczestnikom konferencji za duże zainteresowanie naszymi rozwiązaniami oraz pochlebne opinie.
 
18-19. lutego 2016
"Kongres Wyzwań Zdrowotnych"
Główne przesłanie Kongresu goszczącego ponad 2 tys. gości to spojrzenie w przyszłość – identyfikowanie oraz omówienie priorytetowych wyzwań zdrowotnych w perspektywie lat 2016-2036. Kongres umożliwił nam pokazanie bardzo dużej grupie zainteresowanych innowacyjną metodę digitalizacji z wykorzystaniem urządzeń skanujących firmy Fujitsu.
 
05. listopada 2015
"Konferencja – Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Wrocław 2015"

Forum Menadżerów Służby Zdrowia to kolejna współorganizowana przez nas konferencja. Jej uczestnikami były osoby kierujące placówkami służby zdrowia z województwa dolnośląskiego oraz wielkopolskiego.

 
08-09. października 2015
"Konferencja - Partnerstwo Dla Zdrowia"
Partnerstwo Dla Zdrowia jest kolejną konferencją organizowaną przez Asseco Poland S.A. w której byliśmy współorganizatorem. Wzorem poprzednich konferencji zaprezentowaliśmy nowości w tworzeniu i obsłudze Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Zainteresowanie naszym innowacyjnym systemem było ogromne za co bardzo dziękujemy uczestnikom konferencji.
 
17-18. września 2015
"Konferencja - Asseco Dla Zdrowia"
Asseco Dla Zdrowia to konferencja przeznaczona dla kadry informatycznej jednostek medycznych służby zdrowia. Przedstawiliśmy tu wspólnie z firmą Asseco Poland S.A. nasz system tworzący i obsługujący elektroniczną dokumentację medyczną. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zainteresowanie i pochlebne opinie.
 
10-11. września 2015
"Konferencja - Nowe Perspektywy w Ochronie Zdrowia"
Nowoczesne rozwiązania informatyczne przedstawiane na konferencji organizowanej przez firmę BMM Sp. z o.o. odnosiły się głównie do medycznej dokumentacji elektronicznej. Rozwiązaniem wszystkich pojawiających się problemów i pytań była nasza prelekcja w której wspólnie z firmą Asseco Poland S.A. pokazaliśmy jak usprawnić i tworzyć elektroniczną dokumentację medyczną.
 
18-19. czerwca 2015
"Spotkanie Partnerów Asseco Poland S.A."
Na tegorocznym spotkaniu mieliśmy przyjemność zaprezentować wspólnie z Asseco nasz system XSM Medyk zintegrowany z systemem medycznym AMMS. Zarówno nasza prezentacja jak i stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem za co bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom.
 
16. czerwca 2015
"Konferencja – Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Gdańsk 2015"
Dnia 16 czerwca 2015 roku w Hotelu Novotel Marina w Gdańsku odbyło się Forum Menadżerów Służby Zdrowia. Było to już trzecie spotkanie z tego cyklu, tym razem poświęcone przede wszystkim podmiotom z województwa Pomorskiego. W konferencji wzięło udział ponad 120 uczestników. Wszystkim dziękujemy za duże zainteresowanie naszym stoiskiem.
 
21. maja 2015
"Konferencja – Ogólnopolskie Forum Zarządzających w Medycynie, Katowice 2015"
Podczas konferencji podzieliliśmy się swoją wiedzą w zakresie cyfryzacji i obsługi dokumentacji medycznej oraz zaprezentowaliśmy system XSM Medyk gronu ponad trzystu uczestników konferencji.
 
28. kwietnia 2015
"Konferencja – Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Rzeszów 2015"
Forum Menadżerów Służby Zdrowia jest konferencją otwierającą tegoroczny cykl spotkań dedykowanych elitarnemu gronu osób zarządzających placówkami medycznymi. Tematem konferencji była obsługa dokumentacji medycznej oraz aktualne normy i trendy w zarządzaniu placówkami służby zdrowia. Uczestnicy konferencji mieli możliwość zapoznania się z najnowszą wersją systemu XERREX Scan Manager Medyk.
 
16. grudnia 2014
"Konferencja Naukowa – Elektroniczna Dokumentacja Medyczna"
Konferencja zorganizowana przez Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznaniu skierowana do środowiska medycznego była w pełni poświęcona   dokumentacji medycznej – jej rodzajom, powstawaniu, przetwarzaniu, gromadzeniu i przechowywaniu. Szczególną uwagę uczestnicy poświęcili dokumentacji elektronicznej. 
Firma Xerrex Sp. z o.o. była współorganizatorem konferencji.
 
20-21. listopada 2014
"Konferencja - Informatyka w ochronie zdrowia"

W dniu 20-21 Listopada 2014r. wzięliśmy udział jako partner BMM Sp. z o.o. w konferencji „Informatyka w ochronie zdrowia”.

Zaprezentowaliśmy sposób automatyzacji procesów archiwizacji dokumentacji medycznej w stworzonym przez nas wirtualnym środowisku. Nasz system rozwiązuje wszystkie problemy związane z cyfryzacją   dokumentacji medycznej jak również obsługuje i usprawnia pracę całej administracji jednostek medycznych.

 

09-10. października 2014
"Konferencja - Partnerstwo dla Zdrowia"

W dniach 9-10 października odbyła się zorganizowana przez Asseco Poland S.A. konferencja „Partnerstwo dla zdrowia”, prezentująca koncepcję nowoczesnej placówki medycznej wykorzystującej w swojej pracy najnowsze dostępne rozwiązania informatyczne.

Była to kolejna konferencja z udziałem Xerrex sp. z o.o. Podczas prezentacji rozwiązania XSM Medyk zintegrowanego z systemem AMMS menedżerowie zarządzający placówkami medycznymi mogli naocznie zapoznać się z najnowszymi funkcjami oprogramowania wspomagającego procesy archiwizacji bieżącej i historycznej dokumentacji medycznej.

 
01. października 2014
"Konferencja - Informatyzacja w podmiotach leczniczych"

Firma XERREX Sp. z o.o. uczestniczyła w konferencji dla podmiotów leczniczych województwa warmińsko-mazurskiego, zorganizowanej przez Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu oraz Wojewódzki Urząd Marszałkowski.

Podczas wykładu „Archiwizacja papierowej dokumentacji medycznej oraz rejestracja pacjenta w bazie danych EDM” został zaprezentowany system XERREX Scan Manager Medyk zintegrowany z systemem medycznym AMMS.
Nasze rozwiązanie w pełni zaspokaja potrzeby poszczególnych jednostek służby zdrowia, pozwalając na szybkie i bezbłędne tworzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

 
18-19. września 2014
"Konferencja Asseco dla zdrowia"

W dniach 18-19 września uczestniczyliśmy jako partner Asseco Poland S.A. w konferencji prezentującej nowoczesne rozwiązania informatyczne dla działów IT – Asseco dla Zdrowia.

Prezentowaliśmy nasz autorski system XERREX Scan Manager Medyk / AMMS który zasila bazę danych oprogramowania do obsługi placówek medycznych. Innowacyjny sposób digitalizacji dokumentacji medycznej w połączeniu z oprogramowaniem AMMS spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem uczestników konferencji.

 
12-13. czerwca 2014
"Konferencja dla partnerów Asseco POZ"

Firma Xerrex Sp. z o.o. zaprezentowała na Konferencji Partnerów Asseco Poland S.A. dotyczącej Podstawowej Opieki Zdrowotnej autorskie rozwiązanie Xerrex Scan Manager Medyk jako element EDM.

Nasz system został zintegrowany z modułem Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, który pozwala prowadzić wewnętrzną i zewnętrzną dokumentację elektroniczną dla lecznictwa otwartego. System XERREX Scan Manager Medyk jest pierwszym w Polsce rozwiązaniem o tak zaawansowanej architekturze umożliwiającej digitalizację dokumentów medycznych. XSM Medyk umożliwa pełną obsługę EDM z poziomu wyświetlacza dotykowego urządzeń MFP jak i specjalistycznych skanerów skierowanych do medycyny. Konferencja odbyła się w Łodzi z udziałem kilkudziesięciu partnerów firmy Asseco, dzięki temu nasze rozwiązanie staje się rozpoznawalne w całej Polsce. System XSM Medyk został przyjęty z wielką aprobatą uczestników.